Turystyka medyczna

turystyka stomatologicznaPewnie jeszcze parę lat temu mało osób traktowało poważnie Polskę jako kraj, który będzie liczył się w zakresie turystyki medycznej. Ale od kilku lat wiele się zmieniło i rzeczywiście w tym momencie można mówić o tym, że jest pewien boom na leczenie właśnie w Polsce. Przede wszystkim nasz kraj mocno się rozwinął w tym zakresie i obecnie personel medyczny, który w Polsce pracuje jest w stanie skutecznie zająć się każdym pacjentem.

 

personel medyczny w polsceNasze placówki stoją na coraz wyższym poziomie i rzeczywiście mają wiele do zaoferowania. A niskie ceny w stosunku do krajów zachodnich są tym elementem decydującym. Okazuje się, że turystyka medyczna dla naszej gospodarki jest coraz ważniejsza. Z napływem licznych turystów rośnie także ilość placówek medycznych, które chcą istnieć na tym rynku. Sektor w tym momencie powszechnie uważa się za bardzo rozwojowy. Oczekiwać można, że kolejne lata sprawią, że będzie postępował do przodu.

 

Ważnym czynnikiem, który zachęca do korzystania z naszej oferty jest na pewno niska cena realizowanych zabiegów. Standardowo oczekiwać można około 40% niższej ceny niż jest w innych krajach zachodnich. Natomiast przy niektórych specjalizacjach cena będzie niższa nawet o około 80%. Dodatkowo usługi w naszym kraju są realizowane w coraz lepszym standardzie i to na pewno zachęca turystów medycznych do tego, by się u nas pojawiać. Nasi medycy to osoby, które są również bardzo dobrze przygotowane do realizowania zadań dla klientów z zagranicy, ponieważ doskonale znają języki obce.

 

Denturyzm, czyli turystyka stomatologiczna

 

denturyzmPewnie dla wielu naszych rodaków będzie to jeszcze bardziej zaskakujące, że turyści medyczni chętnie korzystają w naszym kraju z zabiegów stomatologicznych. To właśnie ta branża rozwija się doskonale i wzbudza coraz większe zainteresowanie. Określa się turystykę stomatologiczną jako denturyzm. Rozwija się ona bardzo dobrze przede wszystkim z tego względu, że obecnie ceny takich zabiegów w naszym kraju będą niższe nawet o około 80%, a wiec ta oszczędność w stosunku do krajów Europy Zachodniej jest rzeczywiście znacząca.

 

Większość zabiegów w ramach turystyki stomatologicznej cieszy się dużym zainteresowaniem. Wielu turystów zagranicznych decyduje się u nas na wszczepianie implantów, szczególnie, że nasi specjaliści są w stanie wykonać to doskonale, a jednocześnie możemy być pewni, że stosowani są najlepsi producenci jacy działają w na rynku. Oprócz tego wykorzystywane są zabiegi związane z przygotowaniem koronek czy mostków, wielu turystów wybiera również wybielanie zębów.

Kategorie: Turystyka medyczna,