Polska aktywnym rynkiem turystyki medycznej

Polska aktywnym rynkiem turystyki medycznejWedług prowadzonych badań nawet ponad 2 miliony Polaków pracuje za granicami kraju. Przede wszystkim ludzie Ci będą pojawiać się w krajach Europy Zachodniej. Takie osoby mimo, że pracują za granicą przyjeżdżają na urlop do polski i jak się okazuje wtedy bardzo chętnie korzystają z usług medycznych.

 

turyści medyczni w polsceCały czas rośnie liczba osób z innych krajów, które także pojawiają się w Polsce, by skorzystać z pomocy medycznej. Wszystko to wyraźnie wpływa na rynek turystyki medycznej, którzy może się sprawnie rozwijać. W tym momencie jest to jedna z tych branż, które bardzo dynamicznie się rozwijają.

 

W Polsce jak się okazuje mamy wielu specjalistów, którzy na świecie są już doceniani i nie ma się co dziwić, że nasza pomoc medyczna oraz sztaby u nas pracujące starają się cały czas iść do przodu i chcą pacjentom oferować doskonałe usługi. Warto zauważyć, że zabiegi realizowane są w naszych klinikach na bardzo wysokim poziomie i to zachęca obcokrajowców. Niezależnie od tego jaka metoda leczenia nas będzie interesowała i jaka konkretnie dziedzina medycyny będzie dla nas najistotniejsza możemy być pewni, że stosowane metody leczenia będą w 100% nowoczesne i rzeczywiście będzie można z nich korzystać licząc, że przyniosą one zadowalające efekty.

 

Jeśli chodzi o budzące ogromne zainteresowanie usługi to będą to przede wszystkim zabiegi stomatologiczne, kardiologiczne, okulistyczne oraz zabiegi związane z medycyną estetyczną. Gdy chodzi o okulistykę, to mamy wiele nowoczesnych gabinetów, gdzie wprowadza się różne metody walki z problemami oczu. Nasi okuliści to rzeczywiście doskonali specjaliści, którzy wiedzą dokładnie jak zająć się leczeniem oczu i są w stanie realizować sprawnie wszystkie nowoczesne terapie.

 

medycyna w krakowieCo wydaje się być szczególnie ważne dla większość pacjentów to oczywiście niska cena, która jest oferowana w naszym kraju. Zabieg na jedno oko w Polsce zamknąć się może w kwocie około 2 tysięcy złotych, natomiast w innych krajach zachodniej Unii będzie to koszt na poziomie 10 tysięcy złotych. Dysproporcja jest więc rzeczywiście znacząca i nie ma się co dziwić, że pacjenci z naszych klinik chętnie obecnie korzystają.

 

Do największych miast w Polsce można się szybko dostać tanimi liniami lotniczymi a dodatkowo nasz personel włada językami obcymi, dlatego obsługa pacjentów z zagranicy nie stanowi żadnego problemu. To wszystko sprawia, że perspektywy dla tego rynku są rzeczywiście znaczące.

Kategorie: Turystyka medyczna,